سرویس تلفن ثابت سازمانی

سرویس تلفن ثابت سازمانی (VOIP) در مدیانا با هدف یکپارچه سازی مرکز تماس و کاهش چشمگیر هزینه ها در مجموعه ها پایه گذاری شده است. این سرویس راهکار ارتباط تلفنی بر بستر cloud را به کسب و کارهایی که خواستار تماس تلفنی با کیفیت، با قابلیت های تخصصی هستند ارائه می­دهد. تمامی سازمان ها صرف نظر از گستردگی اعضای خود می­توانند برای ارتباط سریع تر و کم هزینه تر با یکدیگر و مشتریان از این سرویس استفاده کنند. عدم محدودیت مکانی در این سرویس از قابلیت های جذاب آن به شمار می­رود که در کنار امکاناتی چون دریافت همزمان تماس، تلفن گویای IVR اینترنتی، دایورت تماس و صندوق صوتی به بهینه سازی زمانی در نیروی انسانی کمک شایانی کرده است. تلفن ثابت بر بستر IP علاوه بر مدیریت تماس ها در مجموعه ها، به بهبود ارتباط پایدار با مشتریان منجر می­شود و رضایت حداکثری آن ها را در پی دارد.

ویژگی های سرویس تلفن ثابت سازمانی  (VOIP)

راه اندازی و فعالسازی سریع

نحوه درخواست و راه اندازی تلفن ثابت سازمانی بر خلاف تلفن ثابت شهری زمان بر نیست و در کمتر از 24 ساعت به صورت کامل راه اندازی می¬شود.

مالکیت دائمی خط تلفن

مالکیت دائمی این خطوط بر خلاف خطوط E1 و شماره های مجازی دائمی و به نام درخواست کننده است و این قابلیت وجود دارد که با جابجایی مکان همان شماره منتقل شود.

عدم نیاز به کابل کشی و تجهیزات پیچیده

برای استفاده از این سرویس نیازی به کابل کشی و تجهیزات سخت افزاری مانند تلفن های ویپ و اجاره سرور وجود ندارد و استفاده و راه اندازی آن آسان است.

خط غیر انتخابی رایگان

یک خط 8 رقمی با شماره رندوم و غیر انتخابی به صورت رایگان به شما تعلق می¬گیرد که پیش شماره آن با شهر درخواستی شما منطبق است.

هزینه تماس بین خطوط کاملا رایگان

علاوه بر مکالمات بین داخلی ها، هزینه مکالمه بین تمامی خطوطی که از سرویس ویپ استفاده می کنند کاملا رایگان است و کمک می کند در هزینه شرکت ها صرفه جویی شود.

تعرفه بسیار اقتصادی

هزینه برقراری تماس در این سرویس بسیار پایین تر از تعرفه خطوط ثابت شهری است و در کنار دیگر مزایای آن می تواند دلیل انتخاب مجموعه های بزرگ و کوچک باشد.

قابلیت تماس ورودی و خروجی

امکان تماس ورودی از جدیدترین امکانات این سرویس به شمار می رود که اعتبار بخشی به کسب و کارهای نوپا را به ارمغان می آورد. همچنین امکان پاسخگویی به تماس ها نیز فراهم است.

امکان استفاده یک سرشماره ثابت برای شعب مختلف

کسب و کارهایی که شعب مختلف در سطح شهر دارند می توانند از طریق یک شماره ثابت با داخلی های متنوع به صورت یکپارچه با مشتریان خود در ارتباط باشند.

امکان مکالمه از طریق گوشی موبایل

این امکان کمک می کند محدود به تلفن ثابت و سامانه نباشید و در هر نقطه ای که هستید بدون نیاز به اینترنت تماس ها از طریق دایورت به شما متصل شوند.

انتخاب شماره

شماره تلفن ها براساس خطوط انتخابی و غیر انتخابی به کاربران اختصاص پیدا می­کند.

خطوط غیر انتخابی 8 رقمی

رایگان با پیش شماره 021910
با توجه به هر استان پیش شماره متغیر خواهد بود.

خطوط انتخابی 8 رقمی

برای استعلام قیمت شماره مورد نظر خود را وارد کنید ---910----

جدول تعرفه های تماس

داخل استان

مکالمه ثابت به ثابت داخل استان
ریال ۴۵ هر دقیقه
  •  

بین استانی

مکالمه ثابت به ثابت بین استانی
ریال ۳۳۰ هر دقیقه
  •  

اپراتورهای تلفن همراه

مکالمه تلفن ثابت به اپراتورهای تلفن همراه
ریال ۶۲ هردقیقه
  •  

پرسش های متداول

با تکمیل فرم ثبت نام و وارد کردن اطلاعات اولیه درخواست شما ثبت می­شود و برای ادامه مراحل همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

بله با نصب اپلیکیشن قادر هستید با استفاده از تلفن همراه تماس ورودی و خروجی را برقرار کنید.

خیر. هزینه بروزرسانی این سرویس رایگان است

تماس های همزمان با قابلیت صف تماس مدیریت می­شوند و بین داخلی های مختلف تقسیم می­شوند. برای ایجاد داخلی نیاز به خرید و افزودن کانال تماس می باشد.

بله قابلیت جابجایی در سراسر کشور وجود دارد.

بله تیم پشتیبانی ما در تمام ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته قادر به پاسخگویی هستند.

این سرویس تمامی استان های کشور را پوشش می­دهد.

تمامی پرداخت ها به صورت آنلاین انجام می­شود.

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات دفتر کار مجازی

  • تهران، خیابان گاندی، خیابان چهارم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 3 و 4
  • 88672510 021
  • 88672509 021
  • 54968000 021

logo-samandehi